Kilka słów o nas

Biuro działa od 2000r zajmując się kompleksową obsługą małych i średnich przedsiębiorstw. Obok wieloletniego doświadczenia i przygotowania merytorycznego posiadamy pełne zaplecze techniczne do obsługi naszych klientów.

Spełniając ustawowe wymogi biuro ma umowy odpowiedzialności cywilnej zawarte z PZU S.A za ewentualne błędy zawodowe natomiast w całej naszej historii działalności nie musieliśmy korzystać z tego ubezpieczenia.

O Nas

Biuro świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe, obsługujemy firmy w zakresie kadr i płac, wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach. Doradzamy naszym klientom i pomagamy podejmować najbardziej optymalne decyzje biznesowe z księgowego punktu widzenia. Reprezentujemy klientów biura przed urzędami, również w przypadku kontroli. Nasze Biuro na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro klienta.

We współpracy z klientami Biuro kieruje się dewizą „Maksimum korzyści w ramach obowiązującego prawa”. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, z najwyższą uwagą. Nie działamy na zasadzie utartych schematów, mamy świadomość faktu, że z uwagi na zróżnicowany profil działalności obsługiwanych firm każda wymaga indywidualnego podejścia. Zawsze staramy się znaleźć najbardziej optymalne dla klienta rozwiązanie rozważając sprawę wielopłaszczyznowo.

O Nas

Jesteśmy elastyczni - dla Biura nie ma sztywnych godzin pracy. W sytuacji gdy istnieje problem staramy się posiadać stały kontakt z klientem tak aby rozwiązać go z powodzeniem w możliwie najszybszym terminie. Biuro gwarantuje całkowitą poufność oraz przestrzeganie zasad przepisów o ochronie danych osobowych. Nasze doświadczenie i ugruntowana solidna wiedza są najlepszą gwarancją, że z nami Państwa firma będzie bezpieczna . Serdecznie zapraszamy do współpracy.

ZAŁOŻYCIEL BIURA


Mgr Joanna Cholewa - Mąka prawnik – Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie Kierunek Rachunkowość i Finanse. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi rachunkowo-podatkowej - kilkuletnie doświadczenie w pracy w organach administracji skarbowej i celnej oraz przy obsłudze firm w doradztwie podatkowym . Posiada świadectwo Kwalifikacyjne nr 15492/99 wydane przez Ministerstwo Finansów potwierdzające spełnione wymogi kwalifikacyjne dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

  • Kontakt
    Masz pytania?
    Zadzwoń:

    606 55 12 46